IV edycja Legii Akademickiej w Akademii Wychowania Fizycznego

Opublikowano 15 mar 2021

W Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu rusza IV edycji Legii Akademickiej.

Program „Edukacja wojskowa studentów w ramach Legii Akademickiej" skierowany jest do studentów – ochotników, którzy w studiów chcą odbyć przeszkolenie wojskowe. Rozpoczyna się przyjmowanie wniosków.

Do szkolenia przystąpić mogą studenci studiów I i II stopnia oraz jednolitych studiów magisterskich na każdej uczelni, publicznej i niepublicznej, posiadający obywatelstwo polskie. Do programu w Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu zapisać się mogą także studenci innych uczelni. Osoby niebędące studentami AWF Wrocław, proszone są o dostarczenie wraz z wnioskiem, zaświadczenia ze swojej Uczelni potwierdzającego status studenta.
Studenci zainteresowani przeszkoleniem powinni przesłać wniosek w terminie do 17 marca 2021 r. na adres: cdk@awf.wroc.pl lub złożyć osobiście w sekretariacie Centrum Doskonalenia Kadr Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu (pok. 013, przy ul. Witelona 25, tel. 713473185).

Spotkanie informacyjne IV edycją programu Legii Akademickiej, poprowadzi Szef Działu Rekrutacji Wojskowej Komendy Uzupełnień we Wrocławiu i odbędzie się 11.03.2021 r.(czwartek) o godz. 14.00 z wykorzystaniem platformy ZOOM.

Link do spotkania:
hasło: XAmHTP