INNY W MIEŚCIE SPOTKAŃ

Opublikowano 15 paź 2012

W środę 10 października na Uniwersytecie Wrocławskim odbyła się konferencja INNY W MIEŚCIE SPOTKAŃ, której towarzyszyła prezentacja prac studentów Wydziału Grafiki i Sztuki Mediów.

W sali konferencyjnej można było obejrzeć filmy zrealizowane przez studentów Katedry Sztuki Mediów: Justynę Bernacką, Joannę Biskup, Simona Brethertona, Katarzynę Gwoździk, Annę Kodź, Agnieszkę Krzywdzińską, Justynę Kujawę, Pawła Modzelewskiego i Agnieszkę Sierzputowską.
W holu głównym zaprezentowano plakaty zrealizowane przez studentów Katedry Projektowania Graficznego: Tomasza Czyżkowskiego, Aleksandrę Gronowską, Kacpra Fornalczyka, Jagodę Łysiecką, Mateusza Niedobę, Monikę Pieczkę, Paulinę Plutę, Paulinę Pracz, Martę Rzeźniczek i Łukasza Trzoska.
W galerii ŁĄCZNIK oglądać można fotografie studentów Katedry Sztuki Mediów: Mateusza Bogusza, Aleksandry Bolcek, Weroniki Chudzik, Agaty Szuby i Sylwi Wilk.

Marta Wartalska – studentka Wydziału Grafiki i Sztuki Mediów odebrała nagrodę specjalną za ilustracje wykorzystane w projekcie zaproszenia. Taką samą nagrodą uhonorowana została Monika Tyrakowska – autorka plakatu konferencji.

Organizatorem konferencji był Instytut Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej Uniwersytetu Wrocławskiego, a współorganizatorem Wydział Grafiki i Sztuki Mediów ASP we Wrocławiu.
Z ramienia ASP projekt koordynował prof. Wiesław Gołuch.

Info. JJ
Katedra Sztuki Mediów