Opublikowano 16 kwi 2020

Studenci, doktoranci, którzy znaleźli się przejściowo w trudnej sytuacji życiowej, mogą wnioskować o zapomogę z funduszu stypendialnego w wyznaczonym I terminie do dnia 24.04.2020 r. do godz. 9.00.

Ze względu na obecne zagrożenie epidemiczne prosimy o składanie wszystkich wniosków DROGĄ ELEKTRONICZNĄ w formie SKANÓW na adres

studenci - ada@asp.wroc.pl, doktoranci - m.lukasik@asp.wroc.pl

Podstawą ubiegania się o zapomogę może być utrata źródła dochodu przez wnioskodawcę, jego małżonka lub jego rodzica, o ile wnioskodawca pozostaje na utrzymaniu tego rodzica.

Utrata przez studenta, doktoranta lub członka jego rodziny źródła dochodu spowodowana musi być ograniczeniami w funkcjonowaniu pracodawców związanymi z sytuacją zagrożenia epidemicznego.

Więcej informacji w komunikacie na stronie ASP Informacja o możliwości wsparcia studentów i doktorantów w związku ze stanem zagrożenia epidemicznego.

W dniu 27.04.2020 r. komisja stypendialna rozpatrywać będzie wnioski i podejmować decyzje w trybie obiegowym albo za pomocą środków komunikacji elektronicznej zgodnie z Rozporządzeniem Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego z dnia 2 kwietnia 2020 r. zmieniającego rozporządzenie w sprawie czasowego ograniczenia funkcjonowania uczelni artystycznych w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19 (Dz.U. 2020, poz. 584).

inf.zam.

M. Szumiejko