Indeks artystów plastyków

Opublikowano 27 sty 2017

Akademia Sztuk Pięknych im. Eugeniusza Gepperta we Wrocławiu posiada - do udostępnienia - ostatnie egzemplarze czwartej edycji "Indeksu artystów plastyków (absolwentów i pedagogów wyższych uczelni plastycznych oraz członków ZPAP) 1939 - 2006".

Indeks, opublikowany w roku 2008, zawiera informacje o 34 244 artystach, pochodzące z archiwów uczelni plastycznych, ZPAP, zbiorów dokumentacji IS PAN, nadesłanych ankiet oraz opublikowanych not. Ponadto zawiera informacje o zbiorach muzealnych plastyki współczesnej oraz dane z katalogów wystaw (Zwłaszcza cyklicznych) ogólnopolskich lub międzynarodowych.

Cena egzemplarza wraz z suplementem wynosi 40,- złotych

W sprawach nabycia egzemplarza "Indeksu" proszę o kontaktowanie się mailowo, na adres: rector@asp.wroc.pl