Inauguracja roku akademickiego 2024/25 dla studentów I roku

Opublikowano 17 paź 2024
azg
Inauguracja 2024/25 dla studentów I roku

16 października w Auli CSU.CI miała miejsce uroczysta inauguracja roku akademickiego 2024/25 dla studentów pierwszego roku.

Podczas uroczystości nowi studenci zostali serdecznie powitani przez Rektora ASP, prof. Wojciecha Pukocza. Dziekani poszczególnych wydziałów wygłosili inspirujące przemówienia, w których akcentowano wagę edukacji oraz zaangażowania w życie akademickie. Studenci mieli również okazję poznać kluczowe osoby, które będą ich wspierać w trakcie studiów. Zostali także przywitani przez przedstawicielki Samorządu Studenckiego.

W trakcie inauguracji studenci złożyli przysięgę, która została przyjęta przez Prorektor ds. dydaktycznych i studenckich, dr Anitę Wincencjusz-Patynę. To wyjątkowe wydarzenie z pewnością pozostanie w pamięci wszystkich uczestników, stanowiąc symboliczny początek ich akademickiej drogi.