IMPROMPTU ŚLĄSKIE

Opublikowano 24 cze 2013

Zapraszamy na fotorelację z wystawy

Wystawa dydaktyków Katedry Rysunku, Malarstwa i Rzeźby zorganizowana przez Katedrę Rysunku Wydziału MiRz ASP we Wrocławiu rozpoczęła się wernisażem w Klubie Pracowników Politechniki Śląskiej w Gliwicach w dniu 14 czerwca 2013 roku.

Zaprezentowała się sześćdziesięcio osobowa grupa artystów naszej uczelni. Dzieła wystawione zostały na trzech piętrach budynku i w przestrzeni ogrodowej. Wernisaż zgromadził rzeszę zwiedzających w tym liczną grupę dydaktyków z Politechniki Śląskiej i Akademii wrocławskiej. Wystąpił z recitalem fortepianowym angielski kompozytor i pianista Jonathan Powell wykonując utwory Messiaena, Sorabjiego i Alkana. Kuratorem wystawy jest Łukasz Morawski wraz z Bogną Kozerą-Radomską, Krzysztofem Wałaszkiem i Andrzejem Kosowskim. Wystawa potrwa do końca sierpnia b.r.

info. Łukasz Morawski

zamieściła m.p.