„IMPET” - zapraszamy do udziału w konkursie

Opublikowano 17 kwi 2018

Trzecia odsłona konkursu malarskiego organizowanego przez Akademię Sztuk Pięknych im. E. Gepperta we Wrocławiu i Galerię Dominikańską.

„Impet" to dynamika, ekspresja, świeżość, kreatywność. To pretekst do działania. Przedmiot, wydarzenie, wspomnienie… Impulsem do malowania może być wszystko. Wyraź swoje emocje na płótnie i z impetem dotrzyj do tysięcy oczu.

Aby wziąć udział w Konkursie należy:

· Być pełnoletnim studentem legitymującym się ważną legitymacją studencką wydaną przez ASP we Wrocławiu.

· Wykonać na własny koszt pracę konkursową spełniającą wymogi tematyczne na blejtramie o wymiarach 100 x 100 cm w dowolnej technice malarskiej .Organizator konkursu oraz sponsor oddaje do dyspozycji uczestników 100 podobrazi malarskich o formacie 100x100 cm, których pobranie oznacza deklarację udziału w konkursie. Podobrazia do odbioru w sklepie plastycznym pana Wiesława Waszaka.

· Przekazać (sygnowaną z tyłu podobrazia imieniem i nazwiskiem) pracę Organizatorowi w terminie do dnia 28.05.2018 na adres Akademia Sztuk Pięknych im. Eugeniusza Gepperta we Wrocławiu, Plac Polski 3/4, pracownia nr 14 (parter).

Termin składania prac: 28.05.2018

NAGRODY: