identyfikacja wizualna Mediacji Sztuki

Opublikowano 20 lis 2014
konkurs na identyfikację wizualną Mediacji Sztuki

Zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie na identyfikację wizualną Katedry Mediacji Sztuki.

Konkurs skierowany jest do wszystkich studentów i doktorantów ASP we Wrocławiu.

Każdy uczestnik może zgłosić dowolną ilość projektów.

Przyjmowane będą zestawy składające się z logo i logotypu Mediacji Sztuki.

Nagroda główna:

bon o wartości 300zł do sklepu plastycznego W.Waszak (pl.Polski ¾).

Oceny dokona jury w skład którego wejdą dydaktycy Mediacji Sztuki i przedstawiciel studentów.

Prace należy przesłać w formie pliku PDF (A4) na adres mailowy: konkursmediacji@gmail.com

Na każdej stronie, w prawym, dolnym rogu musi się znaleźć numer zestawu i nazwisko autora np. Zestaw nr 1. Proj. Anna Nowak.

W tytule wiadomości należy wpisać ,,Konkurs na logo'', a w wiadomości dane kontaktowe:

Imię i nazwisko autora/ kierunek studiów/rok studiów/ numer telefonu/adres email.

Zwycięzca zobowiązany jest o dostarczenie projektu w formie pliku .cdr lub .ai. i przekazanie praw autorskich.

Konkurs trwa od 19.XI.2014 do 20.XII. 2014r.

Ogłoszenie wyników w pierwszej połowie stycznia 2015r.

.___________________________________
Informacja: Ewelina Soból / Mediacja Sztuki