Homla & Akademia Sztuk Pięknych we Wrocławiu: Emocje i siła kobiety – Frida Kahlo

Opublikowano 27 mar 2024
im

Zapraszamy wszystkich studentów i studentki naszej uczelni do udziału w konkursie plastycznym organizowanym wraz z HOMLA.

Temat: Praca dwuwymiarowa zainspirowana życiem i twórczością Fridy Kahlo

Organizatorzy: HOMLA oraz Akademia Sztuk Pięknych im. E. Gepperta we Wrocławiu

Warunki udziału:

• Konkurs przeznaczony jest wyłącznie dla studentów Akademii Sztuk Pięknych im. E. Gepperta we Wrocławiu.
  • Praca musi być dwuwymiarowa (np. malarstwo, grafika, rysunek, fotomontaż, fotografia) i nawiązywać do tematyki związanej z życiem lub twórczością Fridy Kahlo.
  • Nagrody: pierwsze miejsce - 2000 zł, drugie miejsce – 1500 zł, trzecie miejsce – 500 zł; przewidzianych jest także pięć wyróżnień: karty podarunkowe HOMLA o wartości 200 zł.

Termin składania prac:  10.04.2024.

Miejsce składania prac: biuro 216P, pl. Polski 3/4, 50-156 Wrocław

Wyniki konkursu zostaną ogłoszone 17 kwietnia 2024, planowana jest także wystawa najlepszych prac konkursowych.

Szczegółowe informacje dotyczące warunków uczestnictwa zawarte są w Regulaminie konkursu.

Konkurs Homla

Dokumenty do pobrania: