Historyczne zwycięstwo naszych Siatkarek

Opublikowano 17 gru 2019

Nasza uczelniana drużyna siatkówki Kobiet już czwarty sezon występuje w lidze międzyuczelnianej. I nadeszła najpiękniejsza chwila. ZWYCIĘSTWO!

16 grudnia w meczu ze Szkołą Wyższą Psychologii Społecznej nasza drużyna zwyciężyła 3:0! W setach 25:16, 25:16 i 25:19. Jest to nasze pierwsze historyczne zwycięstwo!

Jestem bardzo dumny z dziewczyn. To jest wielka sprawa, trenować i grać 4 sezon, przystępować do meczy z lepszymi sportowo uczelniami i czekać tak cierpliwie na pierwszy sukces, czyli zwycięstwo w lidze. Dziewczyny wierzyły, że ten sukces nadejdzie, ponieważ od 4 lat wspólnie budują świetną atmosferę. Zarówno budowały to te dziewczyny, które już studia skończyły, te które są w zespole cały czas, jak i te które w tym roku studia rozpoczęły. Dziękuję im za to zwycięstwo w imieniu całej Akademii Sztuk Pięknych. to naprawdę wielki sukces na arenie sportowej naszej uczelni - Wojciech Kabat.

SKŁAD: Joanna Bujak (kapitan), Pola Gierzkiewicz, Magda Grabiec, Basia Zemankiewiecz, Paula Hoffmann, Julia Garbowicz, Natalia Stańczyk.

Przed naszymi dziewczynami jeszcze 3 mecze: 15.01 AWF, 22.01 Uniwersytet Ekonomiczny, 29.01 Akademia Wojsk Lądowych.

informacje: Wojciech Kabat

zamieściła AN