Gra miejska - #graj z ASP

Opublikowano 01 cze 2021

Zapraszamy do udziału w grze, która zaprowadzi Was do miejsc we Wrocławiu związanych z nasza uczelnią.

Drogi Graczu,

poznaj miejsca związane z Akademią Sztuk Pięknych im. Eugeniusza Gepperta we Wrocławiu.

Przestrzeń Wrocławia na potrzeby naszej zabawy zamieniamy w planszówkę. Aby przyłączyć się do gry wystarczy mieć pod ręką naszą mapę, założyć wygodne buty i już można ruszyć w teren.

Od Ciebie zależy, czy na spacer wybierzesz się sam, czy w towarzystwie. Wytyczony przez nas szlak możesz przejść o dowolnej porze dnia i nocy przez siedem dni w tygodniu. Zachęcamy jednak, aby punkty odwiedzać w proponowanej kolejności oraz żeby nie ominąć żadnego z nich. Dzięki temu poprawnie odgadniesz ukryte przez nas hasło.

Aby poznać hasło, znajdź we Wrocławiu 7 miejsc związanych z ASP. Do każdego z nich przypisana jest zagadka.Rozwiązanie każdej z nich pozwoli odkryć kolejne litery hasła. Pamiętaj, aby docierając do kolejnego punktu na mapie, zrobić sobie zdjęcie i wrzucić je na Instagram albo na Facebooka z hasłem #grajzASP. Gotowe hasło prześlij do nas na adres: promocja@asp.wroc.pl. W nagrodę za przebytą trasę otrzymasz torbę z gadżetami naszej uczelni.

Gra miejska 1 Gra miejska 2

***W grę mżecie grać na waszych telefonach, możecie też ściągnąć ją na komputer i wydrukować!

opracowanie gry: Dział Współpracy Międzyanrodowej i Promocji ASP

opracowanie graficzne: A. Niemiec