„GoerlitzerART-STUDENTS”

Opublikowano 25 lis 2015

Warsztaty łączące studentów z trzech różnych pracowni projektowych

W ramach drugiej, studenckiej odsłony Projekt Görlitzer ART w dniach 25-26 listopada w Centrum Innowacyjności ASP Wrocław w sali 411 (Laboratorium Interaktywności) odbędą się dwudniowe warsztaty z udziałem studentów z trzech pracowni: Pracowni Projektowania Ceramiki w Architekturze / Pracowni Projektowania Przestrzeni i Obiektów Interaktywnych AW / Pracownia Projektowania Rzeźby w Architekturze i Urbanistyce.

Kadra prowadząca warsztaty:

Gabriel Palowski i Daria Kieżun - Katedra Ceramiki

Patrycja Mastej - Katedra Architektury Wnętrz

Tomasz Tomaszewski - Katedra Rzeźby i Działań Przestrzennych

Warsztaty są częścią kilku etapowego konkursu realizacyjnego w którym studenci trzech wydziałów tworzą interdyscyplinarne 3 osobowe zespoły projektowe (po 1 osobie z każdego wydziału - razem 11 grup).

HARMONOGRAM DZIAŁAŃ DOT. KONKURSU „GoerlitzerART-STUDENTS"

18.11.2015 – zamieszczenie koncepcji wyjściowych każdego z zespołu na blogu projektu

19.11.2015, godz. 13, aula 411 – spotkanie wszystkich uczestników projektu i prezentacja koncepcji poszczególnych zespołów wraz z omówieniem/wspólna korekta.

2- dniowe warsztaty projektowe na terenie ASP – do wyboru w dniach 25.-26.11.2015

16.12.2015 – prezentacja projektów studenckich na ASP – etap kolaudacji

07.01.2015 - Montaż wystawy projektów studenckich w Goerlitz