FUNDUSZ AKTYWNOŚCI STUDENCKICH (FAST) - wydłużenie czasu składania wniosków

Opublikowano 11 mar 2020

Wnioski zgłaszać można do 30 kwietnia 2020 r.

Zgodnie z zapowiedzią pana prezydenta Jacka Sutryka, złożoną 5 lutego 2020 r. przy okazji prezentacji nowego miejskiego przedsięwzięcia wspierającego aktywne środowiska studenckie, pragniemy zaprosić studentów i doktorantów wrocławskich uczelni do udziału w konkursie na dofinansowanie projektów akademickich w ramach Funduszu Aktywności Studenckich (FAST).

O dofinansowanie z budżetu miejskiego mogą ubiegać się wszystkie koła naukowe, organizacje i grupy studenckie działające przy wrocławskich uczelniach. Każdy ze zgłoszonych projektów ma szansę na dofinansowanie w wysokości do 5 000 zł. Na stronie internetowej Wrocławskiego Centrum Akademickiego (wca.wroc.pl) znajdują się informacje szczegółowe dotyczące konkursu oraz wniosek o dofinansowanie i regulamin.

Wnioski zgłaszać można do 30 kwietnia 2020 r.

zamiesćiła AZG