W Szklarskiej Porębie odbył się drugi plener którego uczestnikami byli studenci malarstwa i szkła Akademii Sztuk Pięknych we Wrocławiu.
Należy zaznaczyć iż był to pierwszy w historii naszej uczelni plener studentów, którzy dmuchają szkło. Plener został zorganizowany dzięki porozumieniu podpisanemu między ASP we Wrocławiu i miastem Szklarska Poręba w ubiegłym roku. Pomysłodawcą i organizatorem pleneru szklarskiego jest ad. Mariusz Łabiński a malarskiego ad. Piotr Tyszkowski. Powstałe prace będzie można oglądać w Muzeum Karkonoskim w Szklarskiej Porębie. Wernisaż 15.05.2008 o godz. 18.00 zdjęcia: Natalia Gruszecka film: Robert Kuciński www.lesnahuta.pl
Pozostałe aktualności
Ogłoszenie
Erasmus Welcome Day
14 października w godzinach od 17:00 do 20:00 w Ogrodzie Botanicznym Uniwersytetu Wrocławskiego odbędzie się pierwsza edycja wydarzenia dla studentów programu Erasmus+, którzy rozpoczęli właśnie s
Z głębokim żalem zawiadamiamy, że dnia 8 października 2025 roku odszedł nagle w wieku 74 lat wieloletni pracownik naszej Akademii mgr inż. Bogdan Kochan.
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookies w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi. Czytaj więcej na stronie Polityka Prywatności.