Fotorelacja z wręczenia nagród „Wrocławska Magnolia”

Opublikowano 19 Maj 2015

W środę 13 maja w Ogrodzie Botanicznym we Wrocławiu odbyło się uroczyste wręczenie nagród laureatom konkursu „Wrocławska Magnolia”.

W dwunastej już edycji konkursu na najlepsze dyplomy magisterskie wrocławskich uczelni, których tematyka związana była z szeroko pojętą poprawą jakości życia mieszkańców Wrocławia dwie absolwentki z Katedry Wzornictwa naszej Uczelni znalazły się w gronie laureatów.

Pani Agata Szota – zdobyła pierwsze miejsce za pracę „System identyfikacji wizualnej dla Ogrodu zoologicznego we Wrocławiu"

natomiast Pani Anna Zagórska uzyskała wyróżnienie za pracę „System identyfikacji wizualnej dla Ogrodu botanicznego we Wrocławiu". Promotorem obu dyplomów jest dr Mieczysław Piróg prowadzący Pracownie Komunikacji wizualnej.

Zamieścił: As. Grzegorz Rozwadowski