Fotorelacja z wizyty prof. Noa Sadka z Bezalel Academy of Arts and Design w Jerozolimie

Opublikowano 09 gru 2021

Pracownia Fotografii Intermedialnej, Katedra Sztuki Mediów, Akademia Sztuk Pięknych im. Eugeniusza Gepperta we Wrocławiu

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z wizyty prof. Noa Sadka z Bezalel Academy of Arts and Design w Jerozolimie, w ramach programu Power „łap skila" „Visiting Professors", mającego na celu wzbogacenie oferty dydaktycznej naszej Uczelni.
Prof. Noa Sadka przeprowadziła cykl wykładów, warsztatów, prezentacji i konsultacji dla studentów wszystkich wydziałów – dając im szansę na zapoznanie się z odmiennymi postawami artystycznymi, inicjującymi rozmowy o współczesnej fotografii.

Wizyta prof. Noa Sadka jest kolejnym rezultatem zawiązanej współpracy pomiędzy dwoma Uczelniami, w tym: Pracownią Fotografii Intermedialnej oraz dwoma Pracowniami Fotografii prowadzonymi przez prof. Noa Sadka i prof. Ruvena Kupermana.

W ramach wspólnych działań zrealizowano kilka niezależnych projektów (wykłady, seminaria, prezentacje, etc) . Wydarzeniem inicjującym była wizyta prof. Andrzeja P. Batora oraz dr hab. Agaty Szuby w Bezalel Academy of Arts and Design w Jerozolimie.

zamieściła: im