Fotorelacja z wernisażu wystawy Panotpikum oraz warsztaów ceramicznych w Galowicach.

Opublikowano 30 cze 2015

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z wystawy i warsztatów ceramicznych.

Uczestnicy wystawy: Marta Szymczakowska (Malarstwo) / Karolina Szymanowska (Rzeźba) / Piotr Saul (Malarstwo) / Andrzej Rafałowicz (Malarstwo) / Bartosz Radziszewski (Malarstwo) / Marlena Promna (Malarstwo) / Joanna Pałys (Malarstwo) / Piotr Olejarz (Rzeźba) / Tomasz Niedziółka (Rzeźba) / Kamil Moskowczenko (Malarstwo) / Marcin Michalak (Rzeźba) / Wojciech Małek (Rzeźba) / Weronika Lucińska (Ceramika) / Kasper Lecnim (Malarstwo) / Mariusz Kosiba (Rzeźba) / Radosław Keler (Rzeźba) / Joanna Kaucz (Malarstwo) / Janusz Jasiński (Rzeźba) / Jarosław Grulkowski (Malarstwo) / Karol Babicz (Malarstwo)

Warszaty ceramiczne dla dzieci prowadziła Weronika Lucińska z Wydziału Ceramiki i Szkła.

zamieściła: Joanna Pałys