Fotorelacja z wernisażu wystawy BETWEEN

Opublikowano 04 Maj 2011

W galerii ŁĄCZNIK można oglądać wystawę BETWEEN prezentującą efekty współpracy studentów Sztuki Mediów oraz Informatyki.

Zajęcia prowadzone były w ramach dwóch przedmiotów: "Projekt Interdyscyplinarny" na Wydziale Grafiki i Sztuki Mediów wrocławskiej ASP (prowadzący dr Marek Grzyb) oraz "Programowanie Multimediów" na Wydziale Matematyki i Informatyki Uniwersytetu Wrocławskiego (prowadzący dr Krzysztof Tabisz).

W interdyscyplinarnych zespołach powstały interaktywne projekty multimedialne o bardzo zróżnicowanym charakterze – trójwymiarowe gry, wizualizacje naukowe, wędrówki po surrealistycznych światach. Na wystawie projekty te prezentowane są w postaci plansz poglądowych.

Podczas wernisażu twórcy opowiadali o swoich projektach: jakie były ich wstępne założenia, jak przebiegał proces tworzenia, w końcu co udało się zrealizować.

W galerii obok zamieszczone są zdjęcia z wernisażu.

Wystawę można oglądać do końca maja w galerii ŁĄCZNIK (ul. Joliot-Curie 15)

info&foto: Jakub Jernajczyk
Katedra Sztuki Mediów