Fotorelacja z pokazu Katedry Scenografi

Opublikowano 03 lis 2014

28 października 2014 roku w studiu im. Zbyszka Cybulskiego Centrum Technologii Audiowizualnych we Wrocławiu odbyła się projekcja etiud filmowych okraszony wystawą projektów, do których to studenci Katedry Scenografii projektowali scenografie.

Prócz naszych artystów udział również wzięli studenci Państwowej Wyższej Szkoły Teatralnej im. Ludwika Solskiego w Krakowie Filia we Wrocławiu oraz Wrocławskiej Szkoły Filmowej Mastershot. Prace realizowano we współpracy z Centrum Technologii Audiowizualnych. Na projekcję stawili się zaproszeni goście m.in. Pani Dziekan Wydziału Architektury Wnętrz i Wzornictwa dr Urszula Smaza – Gralak, Kierownik Katedry Scenografii prof. Elżbieta Wernio, Pani Dziekan Wydziału Lalkarskiego dr hab. Aneta Głuch-Klucznik, Pani Magdalena Zambrzycka-Pukaluk ze Szkoły filmowej Mastershot i Dr. CeTA dr Robert Banasiak.

Cała ekspozycja powstawała pod opieką dr. Michała Hrisulidisa.

info/ foto Damian Banasz
Katedra Scenografii