Fotorelacja z konkursu "Postawy"

Opublikowano 21 Maj 2014

Rozstrzygnięcie II edycji konkursu dla studentów kierunku: Malarstwo - "Postawy". Werdykt :

Jury w składzie: dr Marta Borgosz, dr Karolina Jaklewicz, dr Andrzej Jarosz, prof. Paweł Lewandowski - Palle, prof. Wojciech Kaniowski, odczytał Dziekan Wydziału MiRZ prof. Wojciech Pukocz.

Wyróżnienia otrzymali:

Justyna Sirecka, Mariusz Panek ,Łukasz Jureczko, Lidia Kokoszka, Edyta Duduś, Kamila Kuźnicka, Ola Majka, Miriam Ptak

Grand Prix otrzymała: Patrycja Sap (studentka IV roku. Pracownia prowadzona przez prof. Stanisława Kortykę)

Nagrodą jest październikowa indywidualna wystawa w Galerii Socato we Wrocławiu.

Wystawa "Postawy" pokazywana w Browarze Mieszczńskim ul. Hubska 44 we Wrocławiu potrwa do 27 czerwca. O zwrocie prac będziemy informować.

Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy!!!

ad.Michał Sikorski

foto: as.Jarosław Grulkowski