Festiwal Malowania - Noc Muzeów

Opublikowano 11 Maj 2015

Pierwsza edycja Festiwalu Malowania jest wydarzeniem artystycznym przygotowanym przez dydaktyków Wydziału Malarstwa i Rzeźby Akademii Sztuk Pięknych im. Eugeniusza Gepperta we Wrocławiu, skierowanym do wszystkich aktywnych, twórczych i otwartych na artystyczne doświadczenia mieszkańców Wrocławia i regionu Dolnego Śląska. Tegoroczna edycja Festiwalu Malowania wpisana jest w kalendarz wrocławskiej Nocy Muzeów.

Podczas festiwalu zostaną otwarte pracownie Akademii, w których pod okiem dydaktyków – artystów malarzy, będzie można nieodpłatnie korzystać z bogatej oferty różnorodnych malarskich warsztatów, plenerów, akcji i wystaw.
Zapraszamy dzieci, młodzież i dorosłych!

Zapewniamy potrzebne materiały plastyczne, a dla tych uczestników Festiwalu, którzy wezmą udział w co najmniej pięciu warsztatach artystycznych, przewidujemy atrakcyjne nagrody.

Prace zrealizowane podczas Festiwalu Malowania będzie można oglądać na specjalnie zaaranżowanej wystawie pt. "Wrocławianie malują".

SERDECZNIE ZAPRASZAMY!
Akademia Sztuk Pięknych im. Eugeniusza Gepperta,ul. Plac Polski 3/4, 50-156 Wrocław,
16.05.2015 (sobota) od godziny 12.00 do 24.00

Śledź informacje o Festiwalu Malowania na facebooku.

zamieścił: Leszek Sołtys