Eugeniusz Józefowski w Opawie

Opublikowano 03 lut 2014
Wystawa Eugeniusza Józefowskiego

„Spotkanie“ to wystawa prac trzech artystów reprezentujących inne generacje i ośrodki. Eugeniusz Józefowski reprezentuje Mediację Sztuki z Wrocławia.

Uczestnicy wystawy przez wiele lat pracowali na jednej Uczelni i choć dziś ich kontakty nie są częste, łączy ich nadal przyjaźń.

Postanowili, więc „spotkać się" w sposób szczególny: prezentując swoje prace na wspólnej wystawie, co nie miało miejsca nigdy wcześniej.

Eugeniusz Józefowski zaprezentuje wybór fotografii, w tym prace najnowsze z tworzonego obecnie cyklu, Adam Olejniczak przedstawi obiekty ceramiczne, Sylwester Mocur grafiki zrealizowane metodą cyfrową.

Wystawa odbędzie się w galerii "Koridor" na wydziale Artystycznym Uniwersytetu w Ostrawie. Wernisaż: 12 lutego 2014 r. Wystawa będzie czynna do końca lutego 2014 roku.

Info: Agnieszka Kłos