Egzaminy językowe

Opublikowano 06 cze 2014

W maju 2014 roku studenci wydziałów Ceramiki i Szkła, Malarstwa i Rzeźby, Grafiki i Sztuki Mediów przystąpili po raz pierwszy do egzaminów językowych sprawdzających ich wiedzę w zakresie słownictwa specjalistycznego i języka sztuki.

26 maja odbyło się uroczyste wręczenie certyfikatów English for Special Purposes, Espanol para fines especificos, Deutsch Mit Fachsprachlicher Ausrichtung – Kunstsprache studentom, którzy pomyślnie zaliczyli dwustopniowy egzamin. Na uroczystości byli obecni prof. Małgorzata Dajewska, prof. Wojciech Pukocz i prof. Ireneusz Olszewski. Z języka angielskiego laureatami zostali: Małgorzata Maternik i Patryk Rogiński (Cisz), Barbara Wawrzyniak (Grafika), Weronika Przybylska (Grafika), z języka hiszpańskiego Mateusz Zieleniewski i Aneta Trybek, z języka niemieckiego Sylwia Zabłocka.

Dwie studentki Małgorzata Maternik i Barbara Wawrzyniak, które uzyskały najwyższą ilość punktów w nagrodę będą uczestniczyć w międzynarodowym ArtCamp w Pilznie.

Gratulujemy!

informacja: Anita Majcher ZJO, zamieścił: Leszek Sołtys