Doświadczanie obrazu w galerii ŁĄCZNIK

Opublikowano 07 gru 2010

W najbliższą środę o godzinie 17 w galerii ŁĄCZNIK odbędzie się wernisaż wystawy „Doświadczanie obrazu”.

Na wystawie przedstawione zostaną prace studentek i studentów Instytutu Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej Uniwersytetu Wrocławskiego wykonane w ramach zajęć dydaktycznych na przedmiocie Komunikacja wizualna.

Prace są wizualizacjami testów infograficznych realizowanych na bazie obrazów wykonanych przez studentów. Zawierają elementy graficzne, fotograficzne i tekstowe, będące wynikami badań wizualnych wykonanych na określonym obrazie.

autorzy: Mateusz Chodorowski, Marta Czapska, Magdalena Czerpita, Ewa Dudała, Kasia Gornostaj, Paweł Hawryszczak, Magda Jarczewska, Alicja Jędrzejas, Marta Kempczyńska, Aleksandra Mikołajczyk, Olga Sarzyńska, Justyna Semba, Joanna Słonimiec, Łukasz Sołek, Katarzyna Szydłowska, Marta Tumilowicz, Monika Włodarska, Magdalena Zadka.

Opiekunem wystawy jest Michał Jakubowicz.

Wernisaż wystawy:
8.12.2010, godz. 17:00