Dlaczego warto budować energooszczędnie?

Opublikowano 09 cze 2013
Energooszczędni 2013 - Konferencja

Zapraszamy na konferencję poświęconą budownictwu energooszczędnemu.

Konferencja:

Dlaczego warto budować energooszczędnie?

Budownictwo energooszczędne: zbędny luksus czy ekonomiczna konieczność?

Jak otrzymać dofinansowanie na budowę domu energooszczędnego?

Chcesz wybudować dom jednorodzinny, ale obawiasz się, że będzie dużo droższy od standardowego?

Zapraszamy na konferencję dotyczącą budownictwa energooszczędnego. W ramach spotkania dowiesz się, jak powinien wyglądać Twój projekt, jak budować ekonomiczne oraz jakie warunki należy spełnić, aby otrzymać dofinansowanie.

Data: 11 czerwca 2013, godzin: 12:45-17:00

Miejsce: Politechnika Wrocławska, Aula Wydziału Architektury, ul. Bolesława Prusa 53/55

W trakcie spotkania swoimi doświadczeniami podzielą się eksperci-praktycy, którzy na co dzień zajmują się projektowaniem domów oraz instalacji energooszczędnych.

Udział w konferencji pozwoli Ci na dołączenie do projektu „Od ekosceptyka do ekoentuzjasty, czyli dlaczego budować energooszczędnie?"

Do udziału w projekcie zapraszamy przyszłych inwestorów oraz studentów architektury, budownictwa i kierunków pokrewnych.

Zapisz się na spotkanie już teraz, liczba miejsc jest ograniczona.

Udział bezpłatny.

Harmonogram konferencji: (pobierz)

Zgłoszeń należy dokonywać poprzez załączony formularz (pobierz)

Wypełniony formularz należy przesłać e-mailem: energooszczedni@fea.pl, lub faksem pod nr 74 854 90 32

Dołącz do nas i dowiedz się jak wybudować swój wymarzony dom!