"Diament Meblarstwa 2017" dla Darii Stanclik w kategorii Młody Design

Opublikowano 25 lis 2016

Projekt „Bawi[pu]dełka” Darii Stanclik, zrealizowany został w Pracowni Projektowania Mebli II, jako projekt dyplomowy studiów I stopnia

Konkurs "Diament Meblarstwa" organizowany jest od 2006 r. Ma na celu wyłonienie najlepszych produktów w branży meblarskiej i wyposażenia wnętrz pod względem wzornictwa, technologii, innowacyjności oraz funkcjonalności. Organizatorami konkursu są: Wydawnictwo meble.pl sp. z o.o. oraz Meble.pl SA. Zwycięzcy otrzymują tytuł "Diament Meblarstwa" oraz pamiątkową statuetkę, której autorem jest Jarosław Perszko, rzeźbiarz, pracownik naukowo-dydaktyczny Wydziału Architektury Politechniki Białostockiej. Kapituła oceniła 174 produkty.

Nagroda przyznawana jest produktom, które w danej kategorii i w danej klasie otrzymały największą liczbę punktów. Laureci mają prawo do oznakowania nagrodzonych produktów logo "Diament Meblarstwa" w celach promocyjnych i reklamowych. Nagroda, jaką uzyskują uczestnicy konkursu jest potwierdzeniem oryginalności i znakomitego postrzegania przez ekspertów.

więcej na stronie: http://www.diamentmeblarstwa.pl

Gratulujemy Darii i życzymy dalszych sukcesów !

info.: Magdalena Kasprzyca
zam.: Magdalena Kacprzak- Gagatek