Diament Meblarstwa 2017 dla Aleksandry Kujawskiej

Opublikowano 20 lis 2016

Projekt "Glass Garden" Aleksandry Kujawskiej - doktorantki z Katedry Szkła został nagrodzony w Kategorii Wizje - Diament Meblarstwa 2017

Konkurs "Diament Meblarstwa" organizowany jest od 2006 r. Ma na celu wyłonienie najlepszych produktów w branży meblarskiej i wyposażenia wnętrz pod względem wzornictwa, technologii, innowacyjności oraz funkcjonalności. Organizatorami konkursu są: Wydawnictwo meble.pl sp. z o.o. oraz Meble.pl SA. Zwycięzcy otrzymują tytuł "Diament Meblarstwa" oraz pamiątkową statuetkę, której autorem jest Jarosław Perszko, rzeźbiarz, pracownik naukowo-dydaktyczny Wydziału Architektury Politechniki Białostockiej. Kapituła oceniła 174 produkty.

Nagroda przyznawana jest produktom, które w danej kategorii i w danej klasie otrzymały największą liczbę punktów. Laureci mają prawo do oznakowania nagrodzonych produktów logo "Diament Meblarstwa" w celach promocyjnych i reklamowych. Nagroda, jaką uzyskują uczestnicy konkursu jest potwierdzeniem oryginalności i znakomitego postrzegania przez ekspertów.

więcej na stronie: http://www.diamentmeblarstwa.pl/
Nagrodzone zostały również produkty marek takich jak: Black Red White, MEBIN, Deffine Furniture, Stagra, Spradling International, Inc., Toptextil, Anegre, Bauformat, Deante, Manufaktura Drewna, The Noclaf Original, HLT, Śnimisie, Solvec, Moric Drzwi by Dominika J. Rostocka, Kinnarps, Grospol, Cloon, Abet Laminati Polska, Interprint Polska, REJS - podsuwamy rozwiązania, GTV Poland, Naturano, Daria Stanclik.

info: materiały prasowe organizatora

zamieściła: Kalina Bańka