Design w praktyce.

Opublikowano 01 paź 2015

Do wrocławskiej ASP zawita mobilne centrum ekspozycyjne Glassolutions/Ecophon ROADSHOW 2015

Już 8 października ciężarówka pełna innowacyjnych pomysłów i technologii związanych z nowoczesnym budownictwem zawita do Wrocławia. Wydarzeniu towarzyszyć będzie seria prelekcji o istocie współczesnego projektowania przestrzeni biurowych, open space'ów, miejsc coworkingowych. Wrocławska edycja imprezy odbędzie się na terenie naszej Uczelni.

Październikowa odsłona RODSHOW 2015 to cztery wykłady połączone z panelem dyskusyjnym, a także zwiedzanie mobilnej ekspozycji Glassolutions/Ecophon.

Cykl prelekcji rozpocznie się o 12:30 i potrwa do godziny 15:00. W trakcie seminarium Nowoczesne biura - czy to sztuka?

swoim doświadczeniem podzielą się:

Krzysztof Misiak (Cushman&Wakefield) - Czy biura mają przyszłość? Rynek dolnośląski, trendy i prognozy.

Magda Szubert (Ecophon) – Na co obecnie zwracają uwagę inwestorzy i użytkownicy nowoczesnych biur – wyniki badań.

Maciej Jeżewski (Glassolutions), Magda Szubert (Ecophon) – Akustyka i prywatność w biurze w praktyce. Wyzwania związane z nowymi stylami organizacji pracy i przestrzeni.

Karolina Kokot, Anna Korzeniowska, Karolina Tkocz – Projekt wnętrz powierzchni biurowej dla Grupy Onet S.A. – największe wyzwania i efekty.

O 15:00 organizatorzy zapraszają do strefy testów i zwiedzana mobilnej sali ekspozycyjnej.

Idea cyklu spotkań Architektura Bez Pudła powstała z myślą o osobach związanych z branżą projektową i budowlaną – zarówno tych, które dopiero stawiają pierwsze kroki w świecie architektury, jak i doświadczonych projektantów, inżynierów i producentów innowacyjnych rozwiązań budowlanych.

Wrocławska edycja imprezy odbędzie się 8 października br. w auli na Wydziale Architektury Wnętrz i Wzornictwa Akademii Sztuk Pięknych (I piętro), przy ul. Plac Polski 3/4. Na miejscu znajdować się będzie także mobilne centrum ekspozycyjne Glassolutions/Ecophon.

Prosimy o potwierdzenie udziału do 5.10.2015, wysyłając zgłoszenie na adres: a.wesolowska@toolbox.com.pl

Zapraszamy!

Zamieściła: Anna Zielińska