Design-Open Space_NARCYZM

Opublikowano 05 Maj 2014

Znamy finalistów konkursu

Znamy już finalistów konkursu Design-Open Space_NARCYZM. W tegorocznej edycji konkursu przyjęto ponad 250 projektów. Po obradach kapituła wyłoniła 32 projekty finałowe, które wezmą udział w wystawie konkursowej podczas Festiwalu Wroclove Design 2014. Spośród grupy finalistów wyłonieni zostaną zwycięzcy – trzy wyróżnione projekty poznamy podczas Gali Otwarcia Festiwalu 14 maja 2014 w Sali Sesyjnej Dworca Głównego PKP.

Wśród finalistów znajdują się studentki naszej uczelni- Marta Jaworska, Marzena Gruszczyńska, Monika Wasiuk, Kamila Mróz, Agnieszka Bączkowska oraz Ewelina Birut.

Gratulujemy!

Więcej informacji na temat DESIGN - OPEN SPACE i Wroclove Design znajdą Państwo na stronie internetowej www.wroclovedesign.pl i Facebooku.

informacja: Biuro Promocji, zamieścił: Leszek Sołtys