“Design Łączy. Nowy Wymiar Komercjalizacji Wiedzy”

Opublikowano 20 Maj 2012
nwkw

- spotkanie podsumowujące projekt .

Zapraszamy wszystkich chętnych na otwarte spotkanie podsumowujące projekt "Design Łączy. Nowy Wymiar Komercjalizacji Wiedzy", który odbywa się przy współpracy wrocławskiej Akademii Sztuk Pięknych im. E. Gepperta z Kieleckim Parkiem Technologicznym oraz Design Centrum Kielce.
Zorganizowany przez nas panel dyskusyjny będzie miał na celu prezentację procesu projektowego oraz efektów współpracy studentów z przedsiębiorstwami (Porcelana Krzysztof w Wałbrzychu oraz Huta Szkła Kryształowego "Julia" w Piechowicach). Cztery Zespoły Zadaniowe będą miały okazję podzielić się swoimi wrażeniami i spostrzeżeniami. Pragniemy wspólnie zastanowić się w jaki sposób doświadczenia zdobyte podczas projektu można przełożyć na efekty działań w ramach zajęć na uczelni.

Spotkanie odbędzie się 25 maja (piątek) o godz. 10:00 w sali 211 w budynku ASP przy ul. Traugutta.

Serdecznie zapraszamy!
as. Agnieszka Bar i as. Karina Marusińska - mentorki projektu