Dagmara Hoduń & Marek Sienkiewicz czyli AUTOGALERIA na OUT OF STH.

Opublikowano 16 lip 2008

Auto Galeria 1. Celem galerii jest całodobowa auto prezentacja najwybitniejszych przedstawicieli sztuki pierwszej połowy XXI wieku, oraz utworzenie z ich wystąpień Auto Muzeum. 2. Auto Galeria ma możliwość przedstawiania prac w prestiżowych miejscach Dolnego Śląska i na świecie, wszędzie tam gdzie istnieją warunki dojechania transportem kołowym. 3. Galeria przewiduje oglądanie prac w wyznaczonych, atrakcyjnych miejscach miast i miejscowości na całym świecie. 4. Prezentacja odbywa się w formie statycznej i ruchomej, nigdy jednak nie przekraczając 38,89 m/s. 5. Galeria dokłada wszelkich starań aby pokazy odbywały się zgodnie z obowiązującymi przepisami, w szczególności przepisami ruchu. 6. Auto Galeria czynna jest przez 24 h na dobę i zapewnia zaproszonym artystom obustronną formę wypowiedzi. Marek Sienkiewicz Prezentacja odbywa się w ramach wydarzeń towarzyszących międzynarodowej wystawie sztuki miejskiej: Artyści zewnętrzni. OUT OF STH. Dagmara Hoduń (1981) studentka rzeźby na wrocławskiej ASP oraz filozofii na Uniwersytecie Wrocławskim.