Creative design

Opublikowano 27 lut 2011

Efekty współpracy University of Cambridge i naszej uczelni.

24.02.2011 roku odbyło się w gmachu Wydziału Mechanicznego Politechniki Wrocławskiej uroczyste zakończenie kursu „Creative design". Kurs był zorganizowany przez Politechnikę przy współudziale firmy Autodesk, University of Cambridge i Akademii Sztuk Pięknych. W kursie brali udział studenci Wydziału mechanicznego i troje studentów Pracowni Projektowania Środków Transportu Katedry Wzornictwa Przemysłowego: Urszula Fecko, Marek Antczak i Jakub Garbacz. Podczas kursu powstały projekty innowacyjnych pojazdów poruszanych siłą mięśni. Współpraca przyszłych inżynierów i designerów przyniosła efekty w postaci ciekawych, całościowo opracowanych projektów. Ze strony naszej uczelni zajęcia prowadzili prof. Wilhelm Semaniszyn i ad Piotr Jędrzejewski.

MP