Certyfikaty "Design English 2014" rozdane!

Opublikowano 01 kwi 2014

W miniony czwartek, 27.03.2014 w Sali Audiowizualnej przy ul. Traugutta podsumowaliśmy tegoroczną edycję egzaminu Design English, organizowanego dla studentów II roku AWiW.

Egzamin pisały 53 osoby, do ustnego przeszło 37 osób, certyfikat otrzymało 27 osób. Nie było łatwo…

Maja Górowska (AW) i Dominika Pułapa (W) zajęły dwa pierwsze miejsca i zdobyły nagrodę główną: wyjazd do Londynu do Design Museum i Victoria@Albert Museum.

Dwie kolejne osoby, najlepsze na każdym kierunku, otrzymały nagrody książkowe. Są to Kornelia Michoń (AW) i Żanetta Korsak (W).

Galę uświetniły prezentacje studentów II roku AWiW, dotyczące projektów nominowanych do nagrody "Best Design 2014" ogłoszonej przez Muzeum Designu w Londynie.

informacja: Beata Ludwiczak, zamieścił: Leszek Sołtys