C8/X3/LUBORADÓW 2011 (cz. 1)

Opublikowano 05 lis 2011
warsztaty w Luboradowie

W dniach 3-7 listopada odbywają się w Luboradowie warsztaty graficzne zatytułowane C8/X3/LUBORADÓW, na które zostały zaproszone szkoły artystyczne w Polsce (kilkuosobowa reprezentacja każdej z uczelni).

Podczas warsztatów studenci mają możliwość twórczej pracy w technikach wklęsło- i wypukło-drukowych. Wieczorami odbywają się prelekcje i prezentacje wykładowców. Inicjatorem i organizatotrem warsztatów jest as. Mariusz Gorzelak z ASP we Wrocławiu.

W warsztatach udział biorą:

Akademia Sztuk Pięknych w Katowicach: ad. Grzegorz Hańderek, ad. Marcin Białas, as. Marta Pogorzelec, as. Roman Kaczmarczyk

Akademia Sztuk Pięknych w Krakowie: As. Artur Blusiewicz, Barbara Górska (IV rok), Alicja Pismenko (IV rok)

Akademia Sztuk Pięknych w Łodzi: Prof. Jerzy Leszek Stanecki, Edyta Andryszak (IV rok), Hanna Łuczak (IV rok)

Akademia Sztuk Pięknych we Wrocławiu: As. Marta Kubiak, As. Agata Gertchen, As. Mariusz Gorzelak, Lab. Barnaba Mikułowski, Ania Kodź (IV rok), Agnieszka Karwowska (IV rok), Andrzej Dyja (III rok), Bartosz Naprawa (IV rok), Agnieszka Sierzputowska (IV rok), Dominika Ziober-Król (I rok), Klaudia Kula (II rok)

Uniwersytet Artystyczny w Poznaniu: As. Agnieszka Cholewińska, Franciszka Kujawska (III rok), Katarzyna Krawczyk (III rok)

Uniwersytet Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie. (Wydział Artystyczny. Instytut Sztuk Pięknych.): ad. Anna Perłowska-Weiser, Bernadetta Benedysiuk (II rok, studia uzup. II st.), Jędrzej Żwiruk

Zapraszam do obejrzenia fotorelacji z pierwszego i drugiego dnia warsztatów.

foto: Marta Kubiak

AG