Blog Krytyki Artystycznej

Opublikowano 28 lut 2014
Logo Krytyki Artystycznej

Krytyka Artystyczna na Mediacji Sztuki ma swojego bloga, na którym studenci publikują swoje teksty związane z wydarzeniami w szkole, w mieście i regionie.

Blog Krytyki Artystycznej śledzi najnowsze wydarzenia związane ze sztuką, filmem i literaturą. Studenci sami zgłaszają swoje propozycje tematów, które dotyczą wernisaży, wystaw środowiska artystycznego związanego z ASP, a także imprez kulturalnych we Wrocławiu, koncertów i kina. Blog jest czytany w mieście i regionie, a jego czytelnicy doceniają wartość informacji związanej z lokalnymi wydarzeniami. Takich nośników informacji nadal brakuje w mieście.

Teksty publikowane na blogu szkolnym rozpowszechniane są na popularnych portalach społeczniościowych, w tym przede wszystkim na Facebooku. Film reklamujący bloga Krytyki znajduje się na YouTubie. Studenci Mediacji reklamują bloga także w mieście. Powstają wlepki, plakaty i ulotki, które mają na celu zwiększenie jego popularności, a także reklama sieciowa we flashu.

Tematy wystaw, wernisaży, konferencji można zgłaszać do studentów Mediacji Sztuki.

Info: Agnieszka Kłos