Biesy Fiodora Dostojewskiego

Opublikowano 22 lis 2015
Pierwszy dyplom licencjacki w Katedrze Scenografii

Pierwszy dyplom licencjacki w Katedrze Scenografii.

W sobotę (20 XI 2015) o godz. 19.00 odbyła się premiera spektaklu dyplomowego studentów IV roku Wydziału Aktorskiego PWST ze scenografią Adrianny Matwiejczuk, studentki III roku studiów licencjackich. Realizacja tego spektaklu jest pierwszą w naszej Katedrze realizacją spektaklu dyplomowego, licencjackiego. Adaptacja tekstu i reżyseria: Karolina Kirsz, muzyka: Przemysław Michalak (AM).

Spektakl został zrealizowany w ramach Programu Integracyjnego Uczelni Artystycznych Wrocławia.

Spektakl będzie w repertuarze w dniach: 23.XI pn., 24.XI wt., 25.XI śr., 26.XI cz. w Sali Studio.
Zapraszamy pedagogów i studentów!

To historia o poszukiwaniu sensu i źle ulokowanych nadziejach.
O pustce, która zwodzi tam, gdzie wolności nie stawiamy żadnych granic.
O tym, do czego prowadzi nadmierny indywidualizm, a jak poszukiwanie nieskrępowanej wolności rodzi terroryzm i niewolę. (http://www.pwst.wroc.pl/biesy)

ZDJĘCIA:Zrealizowane przez słuchaczy Wrocławskiej Szkoły fotografii AFA
INFORMACJA: Prof. n . Elzbieta Wernio