AUTOPREZENTACJA

Opublikowano 16 mar 2014

Pieniądz w sztuce. Jak zmienić jego postrzeganie i z pasji stworzyć biznes? WARSZTATY DLA STUDENTÓW

W odpowiedzi na wiele próśb i w odniesieniu do debaty "Jak się mamy?" Samorząd Studencki we współpracy z Rektorem ASP we Wrocławiu organizuje szkolenie dla studentów w zakresie wykorzystania technik prezentacji i wystąpień z biznesie oraz komunikacji zawodowej.

Techniki prezentacji osobistej naucza cię:• kontrolować twoje publiczne działania,
• skutecznie „sprzedać" produkt, projekt czy ideę,
• wygłaszać prezentację,
• robić dobre pierwsze wrażenie,
• skonstruować przemówienie,
• radzić sobie z rękami, nogami, mimiką, wypiekami na twarzy i głosem.

Szkolenie poprowadzi dr Monika Braun – aktorka, a także nauczyciel aktorstwa oraz technik przemawiania, wykładowca wiedzy o teatrze i nauczyciel technik pracy głosem, również trener i coach posiadający długoletnie doświadczenie z zakresu komunikacji interpersonalnej, metod prezentacji osobistej i wystąpień publicznych oraz kształtowania własnego wizerunku.

20 marca, o godzinie 13:00,

AULA, Akademia Sztuk Pięknych im. Eugeniusza Gepperta we Wrocławiu

Zapraszamy wszystkich studentów,
UWAGA!