Aukcja prac naszych Studentów

Opublikowano 01 lip 2010

Udana aukcja charytatywna

Prawie 2.800 zł udało się zebrać podczas aukcji, która została przeprowadzona pod koniec maja w Muzeum Regionalnym w Jaworze.

Swoje prace ofiarowali studenci i absolwenci naszej uczelni , a cały dochód został przeznaczony na pokrycie kosztów leczenia ucznia jednego z gimnazjów w powiecie jaworskim.

Organizatorami aukcji byli dr. hab. Łukasz Morawski z ASP i pani Maria Błoniarz z SZO w Jaworze. Wszystkie prace oglądać można na stronie internetowej jaworskiego muzeum.

Autorzy prac: Joanna Kapuścieńska, Anna Węgrzyn, Adam Bocian, Agata Radomińska, Anna Kącka, Anna Korpyta, Anna Raczyńska, Anna Szewc, BarbaraSzar, Dominika Chochołowska, Emili Bober, Joanna Burda, Joanna Kaucz, Justyna Sirecka, Justyna Strąk, Karol LZewandowski, Karolina Jezierska, Katarzyna Kochańczyk, Katarzyna Starcza, łucja Grodzicka, Magdalena Trocha, Małgorzata Budzińska, Małgorzata Konieczna, Manfred Bator, Marcin Gach, Maria Stożek, Michał Pietrzak, Michał Gontarek, Monika Burzyńska, Monika Łukowska, Natalia Karasińska, Patrycja Wojczek, Paula Szpindla, Rafał Urbaniak, Anna Trojanowska i Ziemowit Fincer.

Wszystkim biorącym udział w aukcji serdecznie dziękujemy.

Zdjęcia Daniel Śmiłowski

tekst dr. hab. Łukasz Morawski