ANITA WELTER - WYSTAWA NAJLEPSZYCH DYPLOMÓW W GDAŃSKU

Opublikowano 03 lip 2016

Fotorelacja z obrony dyplomu

Praca dyplomowa Anity Welter pt.: „OTO TWÓJ HERB, LORDZIE" będzie reprezentowała naszą Akademię na VIII OGÓLNOPOLSKIEJ WYSTAWIE NAJLEPSZE DYPLOMY w Gdańsku.

Anita Welter 29.06.2016 obroniła dyplom z malarstwa, a promotorami pracy byli: prof. Piotr Błażejewski i prof. nadzw. Wojciech Pukocz.

Naszej absolwentce życzymy powodzenia!!!

VIII Ogólnopolska Wystawa Najlepszych Dyplomów Akademii Sztuk Pięknych, organizowana przez Akademię Sztuk Pięknych w Gdańsku, to wystawa o charakterze konkursowym, w której biorą udział wybrani absolwenci wszystkich publicznych uczelni artystycznych z kierunków malarstwa, grafiki, rzeźby i intermediów w Polsce. Podczas tegorocznej edycji wystawy prezentowane będą także prace dyplomantów dwóch zagranicznych uniwersytetów: Wyższej Szkoły Sztuk Pięknych w Bratysławie i Akademii Sztuk Pięknych w Wilnie.

Wernisaż: 22.07.2016 (piątek), godz. 12.00, Zbrojownia Sztuki, ul. Tkacka/Targ Węglowy 6, Gdańsk

wystawa: Zbrojownia Sztuki oraz Aula Akademii Sztuk Pięknych; czynna codziennie od 23 lipca do 31 sierpnia 2016, w godzinach 11.00 - 20.00

info.: ad. Marta Borgosz zamieścił : as.Piotr Saul