Andrea Fincato: INTERACTIVE ENVIRONMENTS

Opublikowano 04 mar 2014
Wykład: Andrea Fincato INTERACTIVE ENVIRONMENTS

Katedra Sztuki Mediów zaprasza na wykład Andrei Fincato, wtorek, 11.03, godz 11.00, CSU Traugutta, s.608.

Katedra Sztuki Mediów zaprasza na wykład Andrei Fincato

INTERACTIVE ENVIRONMENTS / INTERAKTYWNE ŚRODOWISKA

Wykład odbędzie się we wtorek, 11.03 o godzinie 11.00 w budynku CSU na ul. Traugutta w sali 608.

Tematem wykładu i pokazu będą:

Interakcja i interaktywność Interaktywne instalacje w kontekście działań teatralnych i projektowych Interaktywne audio i wideo Praca z czujnikami i danymi MAX MSP

Andrea Fincato, absolwent socjologii Uniwersytetu w Padwie oraz Nowych Technologii w Sztuce w Akademii Sztuk Pięknych w Wenecji. Od 2007 roku pracuje z audio, wideo i interakcją. Od 2010 roku współpracuje z interaktywnym teatrem (TPO.it). Wykłady o zastosowaniu interakcji w działaniach teatralnych min. w University od Texas w Austin School of Architecture, BAM Brooklyn, Univeristy of Illinois w Urbana Champaign.

www.andreafincato.com

WYKŁAD ODBĘDZIE W JĘZYKU ANGIELSKIM.

Zamieściła: Maja Wolińska