Alicja Patanowska w gronie laureatów Konkursu „Talenty Trójki”.

Opublikowano 04 Maj 2010

Byłyśmy w studiu im. Agnieszki Osieckiej.

W dniu 28 kwietnia, w Studiu Muzycznym Polskiego Radia im. Agnieszki Osieckiej, przy ul. Myśliwieckiej 3/5/7 w Warszawie odbyła się uroczystość rozdania nagród w konkursie „Talenty Trójki".

„Nie godząc się na bylejakość, chcemy promować młodych artystów, którzy swoją pasją tworzenia dokonują rzeczy niezwykłych" – mówiła Magda Jethon, członek kapituły. „Nagroda będzie dla nich nobilitacją, a równocześnie zachętą do dalszej pracy. Talenty Trójki wskażą prawdziwe gwiazdy świata sztuki, filmu i teatru, pomogą zaistnieć młodym utalentowanym ludziom i wypromują najzdolniejszych debiutantów. Mam nadzieję, że ta nagroda doda im skrzydeł na początku ich kariery."

Z 80 osób z całej Polski, zgłoszonych w kategorii sztuki wizualne, do grona trójki laureatów zakwalifikowana została przez Jury w składzie Edward Dwurnik, Monika Małkowska, Oskar Dawicki , Magda Jethon

ALICJA PATANOWSKA, nasza ! studentka V roku Wydziału Ceramiki i Szkła , Katedry Ceramiki .

Gratulując , życzę dalszych sukcesów i nieustającej radości z przeżyć jakie dostarcza bycie twórczym.

Prof. dr Katarzyna Koczyńska-Kielan

Pracownia Koła Garncarskiego