Aleksander Politański z Pracowni Plakatu na Graudate Art Show w Londynie.

Opublikowano 28 lut 2023
im

Praca dyplomowa “Colours of windsurfing” została dostrzeżona i zaprezentowane w Londyńskiej Galerii Sztuki “Zari Gallery” podczas wystawy Graduate Art Show 2022. Międzynarodowe Jury Graduate Art Show 2022 zaprosiło najbardziej utalentowanych i oryginalnych studentów oraz absolwentów Akademii Artystycznych z całego świata. Spośród setek zgłoszeń wybranych zostało pięćdziesięciu uczestników, których prace zaprezentowano podczas Frieze Week London w Londynie. Jednym z finalistów konkursu, który miał okazję zaprezentować swoją pracę dyplomową na wystawie Graudate Art Show 2022 był absolwent Naszej Uczelni, z kierunku Grafika, Projektowanie graficzne, Aleksander Politański.Realizacja powstała w Pracowni Plakatu prowadzonej przez prof. Tomasza Pietrka oraz ad. Michała Matoszkę.