AKTY w ŁĄCZNIKU

Opublikowano 13 lis 2014

Galeria ŁĄCZNIK zaprasza na wernisaż wystawy rysunków Thomasa Schwarzenbachera p.t.„AKTY”.

Wernisaż odbędzie się w sobotę, 15 listopada 2014 r. o godz. 15.00 w galerii ŁĄCZNIK (ul. Joliot-Curie 15).

Thomas Schwarzenbacher ur. 30.06.1975 w Mühlbach (Okręg Salzburg, Austria).
Studia architektoniczne odbył na Uniwersytecie Technicznym w Grazu. Pracę dyplomową pisał pod kierunkiem prof. Annemarie Dreibholz-Humele; pod jej kierunkiem zaczął również rysować pierwsze akty. Aktualnie odbywa studia doktoranckie na Uniwersytecie Sztuki Stosowanej w Wiedniu.
Pracuje jako architekt w biurze architektonicznym Innerhofer oder Innerhofer w Saalfelden. Jest członkiem grupy artystycznej "Maishofener Kreis". Brał udział w licznych wystawach indywidualnych i zbiorowych. Mieszka w Saalfelden wraz z żoną Elisabeth, synem Ludvigiem oraz córką Rosą.

------------------------

info. Jakub Jernajczyk