Aktualności z uczelnianego klubu AZS ASP

Opublikowano 21 mar 2022
azg

Studenci naszego uczelnianego klubu AZS ASP wzięli udział w zawodach pływackich dolnośląskiej ligi międzyuczelnianej.

W konkurencjach indywidualnych udział wzięli:

Kalina Wronecka w stylu dowolnym i motylkowym

Klara Florek w stylu klasycznym

Gabriela Gajak w stylu dowolnym

Wiktor Hutter w stylu dowolnym

Te zawody, to początek budowania nowej drużyny pływackiej i powrót do ścigania się na basenie po dwóch latach przerwy. Wielkie słowa uznania dla naszych studentów za wzięcie udziału w zawodach.

Dodatkowo należą się słowa uznania dla naszej uczelnianej drużyny siatkówki kobiet, która rozegrała w I semestrze komplet 7 meczy w lidze międzyuczelnianej. Skład naszej drużyny to:

Barbara Zemankiewiecz, Joanna Bujak, Ewa Zielonka, Monika Wojtaś, Maja Pakuła, Basia Birkmann, Natalia Stańczyk, Jadwiga Slaska, Maja Jaremek, Alicja Działo, Pola Gierzkiewicz.

Wszystkim studentom bardzo dziękuję za tworzenie akademickiego sportu na naszej uczelni!

(Wojciech Kabat)