Agnieszka Jarząb i Anna Kaszuba w BWA Awangarda

Opublikowano 03 paź 2008

6 października o godz. 17:00 otwarcie wystawy ilustracji Agnieszki Jarząb i Anny Kaszuby. Wystawa towarzyszy Międzynarodowemu Festiwalowi Opowiadania.

Agnieszka Jarząb Jestem z wykształcenia magistrem sztuki specjalizującym się w grafice. Jestem z zawodu nauczycielem akademickim. Jestem mamą Ninki i Helenki. Jestem członkinią Organizacji Pancia, która promuje sztukę prorodzinną. Sztuką zajmuję sie razem z rodziną. Słabo sobie radzę z wypowiedziami pisemnymi na swój temat. Anna Kaszuba-Dębska urodziła się w Olkuszu Absolwentka Akademii Sztuk Pięknych w Krakowie (2000) na Wydziale Malarstwa jak również dyplom na Wydziale Grafiki w Pracowni Filmu Animowanego (2004). Laureatka wielu nagród oraz stypendiów przyznawanych dla młodych, wyróżniających się artystów. Między innymi laureatka holendersko-polskiej Fundacji Orła Białego, nagroda firmy Talens w 2000 roku.