Agata Wawryniuk i Krzysztof Jagieło zwycięzcami konkursu KTR Creative Students!

Opublikowano 06 Maj 2010
KTR 2010 - zwycieski banner.

Agata i Krzysztof, studenci Wydziału Grafiki i Sztuki Mediów zdobyli nagrodę główną w kategorii "cyber" w konkursie Creative Students organizowanym przez Klub Twórców Reklamy.

Nagrody były wręczane podczas Gali Klubu Twórców Reklamy w Teatrze Dramatycznym w Pałacu Kultury w Warszawie.

Teraz czeka ich staż w wybranej przez nich agencji reklamowej lub brand design zrzeszonej w SAR. Zadanie konkursowe polegało na zapoznaniu się z briefem otrzymanym od Fundacji Viva zajmującej się ochroną praw zwierząt i wykonanie interaktywnego banera internetowego typu top layer. Był to brief do kampanii "chów przemysłowy śmierdzi". Uczestnicy mieli się skupić na poinformowaniu widza o wybranym negatywnym aspekcie chowu przemysłowego i zachęcić go do sięgnięcia po więcej informacji. Na wykonanie zadania były trzy dni.

Link do strony konkursowej KTR: //ktr.org.pl/category/1-konkurs-ktr/

Portfolio Agaty Wawryniuk: //www.tripleseven.pl/agata/grafika.html