9 Stones 9 Girls

Opublikowano 07 cze 2024
and
9 Stones 9 Girls

Turecka fundacja Si̇m Kültür Sanat serdecznie zaprasza do udziału w projekcie 9 Stones 9 Girls. Fundacja poszukuje dziewięciu studentek-rzeźbiarek, które stworzą rzeźby z kamieni do tłoczenia oliwy. Po zakończeniu prac rzeźby na stałe zostaną wystawione w Muzeum Troi.

Termin realizacji projektu między 15 września, a 15 października 2024 r.

Fundacja oferuje

• Zakwaterowanie wraz z wyżywieniem podczas 10 dni pracy nad projektem,
  • Następnie 10 dni wakacji w Bodrum (Antik Zeytin Hotel & Art).

Koszt przelotu uczestniczki pokrywają we własnym zakresie. Transport na terenie Turcji jest opłacony przez Fundację.

Zgłoszenia

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt oraz przesłanie portfolio z pracami w języku angielskim na adres mailowy: umituzkan@gmail.com.

Informacje o projekcie

Nazwa: 9 STONES 9 GIRLS Art Project
Miejsce: Canakkale, Muzeum Troi
Adres: Tevfikiye Village, Troy 6 Street No:12, ÇANAKKALE, TURCJA
Kontakt: Umit UZKAN
Telefon: +90 553 2946277

Sim Kültür Sanat (Sim Kultura i Sztuka) to organizacja założona przez przyjaciół akademickich, studentów i rodzinę prof. Nilgün Sim Süldür po jej przedwczesnej śmierci, aby kontynuować jej wsparcie dla sztuki i studentów w kraju i za granicą. Celem organizacji jest tworzenie projektów, które zachęcą studentów w dziedzinie sztuk pięknych do realizacji ambitnych, autorskich przedsięwzięć.

Informacje o projekcie 9 Stones 9 Girls
pdf, 4.12 MB