70-lecie polskiego środowiska akademickiego we Wrocławiu

Opublikowano 28 wrz 2015

To będzie radosne świętowanie. 1 października wrocławskie uczelnie rozpoczynają obchody Jubileuszu 70-lecia polskiego środowiska akademickiego we Wrocławiu. Na Rynku zaplanowano wiele atrakcji.

Obchody otworzy Wrocławska Gra Akademicka – Pierwsze starcie. Zespoły złożone z przedstawicieli różnych uczelni między godziną 13.00 a 15.30 będą walczyć o punkty. Ich sukces zależy od umiejętności współpracy, szybkości podejmowania decyzji, a czasami też poczucia humoru. Najlepsi zostaną nagrodzeni. Jest o co walczyć: wśród nagród znalazły się m.in. czytniki Kindle, urządzenia Fitbit One – monitorujące aktywność fizyczną, słuchawki Sennheisera – ufundowane przez Be Acitve Dentist, torby na laptopy od firmy Nokia, szczoteczki soniczne Philips Sonicare, Multicookery Philips i suszarki do włosów marki Philips, miesięczne karnety do Aquaparku czy bilety do Narodowego Forum Muzyki.

Szczegółowe informacje na stronie Uniwersytetu Medycznego.

Przesłane przez Biuro Organizacyjne Inauguracji Środowiskowej