21. edycja Przeglądu Sztuki SURVIVAL

Opublikowano 05 kwi 2023
azg

Fundacja Art Transparent ogłosiła nazwiska artystów i artystek, których zgłoszenia prac artystycznych zostały zakwalifikowane do 21. edycji Przeglądu Sztuki SURVIVAL. Wśród nich znaleźli się artyści związani z nasza uczelnią:  Paweł Czekański, Kasper Lecnim, Zofia Pałucha, Irmina Rusicka i Weronika Trojańska

Zespół kuratorski w składzie: Michał Bieniek, Daniel Brożek, Anna Kołodziejczyk, Małgorzata Miśniakiewicz, Ewa Pluta dokonał weryfikacji i wyboru spośród 332 zgłoszeń przesłanych na OPEN CALL 21. edycji Przeglądu Sztuki SURVIVAL.

Osoby artystyczne, których prace zobaczymy/usłyszymy/poczujemy podczas tegorocznej edycji:
Elena Berezina, Paweł Błęcki, Paweł Czekański, Jakub Jakubowicz, Paweł Kasprzak, Jakub Kosecki, Adam Kozicki, Alicja Kubicka, Paweł Kulczyński, Zlata Lebedz, Kasper Lecnim, Mac Lewandowski, Katarzyna Malejka, Jan Mioduszewski, Martyna Modzelewska, Muzeum w podziemiu, Małgorzata Mycek, Michał Myszkowski, Zofia Pałucha, Mateusz Piestrak, Aleksandra Przybysz, Irmina Rusicka, John Ryaner, Marta Stysiak, Szymon Szewczyk, Weronika Trojańska.

21. Przegląd Sztuki SURVIVAL | ERZAC
23–27.06.2023