Zapraszamy studentki/studentów czterech ostatnich semestrów studiów I, II stopnia i jednolitych studiów magisterskich (wymagana znajomość języka angielskiego na poziomie co najmniej B2) do udziału w serii warsztatów rozwijających kompetencje zawodowe oraz tzw. kompetencje miękkie.
Zapraszamy studentów do wzięcia udziału w warsztatach już w przyszłym tygodniu (termin 09-13.11 - z wyłączeniem 11.11. - szczegółowe informacje w załącznikach) :
How to create what people really need.
Design in the times of change & disruption.
Warsztat 01 "Managing creative teams & process"- narzędzia, metodyka i proces projektowy,
-umiejętności kreatywnego myślenia,
-różnice pomiędzy pracą projektową
indywidualną a grupową (opartą na
transdyscyplinarnym zespole),
-budować relacji w zespole i interesariuszami
projektu,
-jak komunikować wartość projektu w języku
odbiorców.
Warsztat 02 "Science behind the design process "-narzędzia, metodyka i proces projektowy,
-analiza projektowa oraz myślenie
analityczne,
-proces decyzyjny i krytyczna refleksja,
-tworzenie konspektów, map pojęć i
planów działań,
-testowanie konceptów lub ich elementów.
(szczegółowe informacje w załącznikach)
Warsztaty poprowadzą:
Justyna Turek - projektantka, badaczka i inicjatorka idei. Tworzy procesy, doświadczenia oraz systemy wizualne pozwalające firmom, organizacjom i wydarzeniom spójnie komunikować wartość oferowaną swoim użytkownikom. Swoje doświadczenie zdobyła pracując w studiach projektowych, centrach designu i ośrodkach kultury w Paryżu, Helsinkach, Nowym Jorku i Łodzi. W ciągu roku kilkakrotnie podróżuje po całym świecie w celu zbierania inspiracji i wiedzy o zmieniających się społeczeństwach i kulturach. Pasjonatka zrównoważonego rozwoju, human-centered design i mindfulness. Współzałożycielka doradztwa wzorniczego Change Pilots i członek zarządu Fundacji Cohabitat.
Henryk Stawicki – jako jednocześnie strateg i projektant, oferuje unikalny punkt widzenia pozwalający tworzyć realne, mierzalne i nowatorskie rozwiązania dla biznesu. Współprowadząc Change Pilots, firmę doradztwa wzorniczego, pomaga organizacjom tworzyć strategie produktów, usług i brandów w oparciu o design. W zespole dostarcza multi kulturową perspektywę dzięki wieloletniej praktyce m.in. w Nowym Jorku i Londynie w takich organizacjach jak Parsons School of Design czy IDEO. Wykłada Projektowanie skoncentrowane na człowieku, Design Thinking oraz Design Management w School of Form. Członek zespołu Service Design Polska, Rady Programowej Gdynia Design Days oraz zarządu Fundacji Cohabitat.
Zakwalifikowani uczestnicy wezmą udział w warsztatach zawodowych połączonych z przeprowadzeniem bilansu kompetencji.
Drugi etap zajęć przewiduje warsztaty kompetencji miękkich, stosownie do potrzeb wynikających z przeprowadzonego bilansu początkowego. Ostatnim etapem zajęć będzie bilans końcowy, umożliwiający przygotowanie dla każdego uczestnika indywidualnego raportu oraz certyfikatu potwierdzającego udział w warsztatach i podniesienie poziomu wybranych kompetencji. Warunkiem uzyskania tych dokumentów jest dopełnienie postanowień regulaminu projektu, a w szczególności udział we wszystkich etapach zajęć.
Aby wziąć udział w projekcie należy wypełnić formularz zgłoszeniowy: https://tiny.pl/tb5vk
WAŻNE! DECYDUJE KOLEJNOŚĆ ZGŁOSZEŃ
więcej info
info.: Magdalena Kasprzyca
zam.: Magdalena Kacprzak- Gagatek